kom.  691 391 495    |    tel./fax 42 684 28 47    |    e-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Kancelaria Adwokacka Andrzej Śmigielski
Polski English
Kancelaria Adwokacka Andrzej Śmigielski

Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Śmigielski znajduje się:

  • Łódź - w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 270. W celu zapewnienia najefektywniejszej obsługi klientów Kancelaria 
  • Zduńska Wola przy ul. Dąbrowskiego 25
  • Bełchatów, ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 14 (I piętro)

Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie całej Polski, a zwłaszcza województwa łódzkiego (Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Zduńska Wola, Sieradz, Łask, Brzeziny, Zgierz, Poddębice, Łęczyca, Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Opoczno, Radomsko, Wieluń), Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania i innych miejscowości.


Adwokat Andrzej Śmigielski ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim w 2007 r. z oceną bardzo dobrą, broniąc pracę magisterską w Katedrze Prawa Cywilnego pod tytułem „Lex commissoria”. W okresie studiów był on stypendystą Uniwersytetu Łódzkiego, z listami gratulacyjnymi Rektora UŁ za osiągnięcia naukowe.

 

W latach 2007–2011 był on aplikantem adwokackim w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi; aplikację adwokacką odbywał w najlepszych kancelariach adwokackich w Łodzi, pod Patronatem Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi, z egzaminu adwokackiego z zakresu prawa cywilnego uzyskał ocenę celującą, od 2011 r. adwokat.

 

Adwokat Andrzej Śmigielski to specjalista: prawa cywilnego, gospodarczego, odszkodowawczego, spadkowego, pracy, transportowego, stałej i kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych, tworzenia, łączenia, podziału i przekształcenia spółek, prawa administracyjnego, w tym w zakresie procesu budowlanego.

 

Współpraca

 

Szeroką ofertę proponowanych usług kancelaria adwokacka adw. Andrzeja Śmigielskiego kieruje do każdej osoby, pragnącej rozpocząć współpracę z rzetelną, kompetentną kancelarią prawniczą, dla której priorytetem świadczonych usług jest zawsze dobro i zadowolenie klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów z obszaru miast takich jak Łódź, Bełchatów, Zduńska Wola, a także wielu innych miejscowości.


Newsletter

Zapisz się do darmowej subskrybcji naszych wiadomości.


Wyświetl większą mapę
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Andrzej Śmigielski


ul. Piotrkowska 270 lok. 424,
90-361 Łódź
Tel. 42 244 50 25
Fax. 42 942 06 26
Tel. kom. 691 391 495
E-mail andrzej.smigielski@adwokatura.pl
Godziny: 09:00 - 19:00.

Filie kancelarii

ul. Dąbrowskiego 25,
98-220 Zduńska Wola

ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 14
(I piętro), 97-400 Bełchatów
Kancelaria Andrzej Śmigielski © Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2012