kom.  691 391 495    |    tel./fax 42 684 28 47    |    e-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Kancelaria Adwokacka Andrzej Śmigielski
Polski English
Kancelaria Adwokacka Andrzej Śmigielski

Windykacja

Działająca na terenie miasta Łódź nasza kancelaria doskonale zdaje sobie sprawę z coraz mocniej szerzącego się zjawiska zadłużenia. Z tego też powodu, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zdecydowaliśmy zająć również windykacją.

 

Wiemy, że windykacja nie jest zagadnieniem łatwym. Dlatego nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i zdobywamy kolejne umiejętności.

 

Windykacja w naszym wykonaniu jest zawsze skuteczna i możliwie jak najmniej dotkliwa dla dłużnika.

 

Podstawowym terenem naszego działania jest Łódź, ale podejmujemy się również zleceń z innych części kraju.

W praktyce nic nie stoi na przeszkodzie, aby z naszych usług skorzystali również klienci zamieszkujący miejscowości takie jak Zduńska Wola czy też Bełchatów.

 

Windykacja należności

 

Faktem powszechnie znanym jest często występujący w obrocie gospodarczym brak zapłaty za sprzedany towar lub świadczoną usługę. Jak mantra cały czas powraca udręka przedsiębiorców w postaci braku skutecznej egzekucji, z przeprowadzeniem której łączy się poniesienie przez przedsiębiorcę znacznych kosztów. Wymiar sprawiedliwości w Rzeczypospolitej Polskiej jest odpłatny.

 

Pomoc adwokata

 

Koszty poniesione przez przedsiębiorę - najpierw w celu sprzedaży towaru lub wykonania usługi - wzrastają o zapłacone podatki, opłaty sądowe oraz koszty zastępstwa procesowego, bez którego w profesjonalnym obrocie trudno się obejść. Skuteczność windykacji zależy od wielu czynników i wybrania właściwej drogi, która przyniesie zwrot należnych pieniędzy wraz z kosztami i odsetkami. Właśnie z tego względu prowadzeniem spraw związanych z zagadnieniem windykacji, powinien zająć się profesjonalny adwokat.


Przedsiębiorczy – „to gotowy do podejmowania różnych spraw i umiejący je pomyślnie załatwić”. My tacy jesteśmy. Nie zwlekaj, aż dłużnik wyzbędzie się całego majątku. Bądź również przedsiębiorczy! Do zlecenia prowadzenia sprawy wystarczy umówić się na spotkanie i przedłożyć dokumenty źródłowe.


Newsletter

Zapisz się do darmowej subskrybcji naszych wiadomości.


Wyświetl większą mapę
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Andrzej Śmigielski


ul. Piotrkowska 270 lok. 424,
90-361 Łódź
Tel. 42 244 50 25
Fax. 42 942 06 26
Tel. kom. 691 391 495
E-mail andrzej.smigielski@adwokatura.pl
Godziny: 09:00 - 19:00.

Filie kancelarii

ul. Dąbrowskiego 25,
98-220 Zduńska Wola

ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 14
(I piętro), 97-400 Bełchatów
Kancelaria Andrzej Śmigielski © Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2012