kom.  691 391 495    |    tel./fax 42 684 28 47    |    e-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Kancelaria Adwokacka Andrzej Śmigielski
Polski English
Kancelaria Adwokacka Andrzej Śmigielski

Odszkodowania

Kancelaria adwokacka adw. Andrzej Śmigielski z Łodzi specjalizuje się i jest w stanie podjąć się spraw dotyczących odszkodowania. Nasz prawnik pomoże klientom, którzy w wyniku wypadku doznali każdego rodzaju uszczerbku na mieniu, zdrowiu, czy też na skutek nieprzewidzianych wydarzeń utracili bliskie sobie osoby. Każda z tych sytuacji stanowi niezaprzeczalną i wystarczającą podstawę do rozpoczęcia procedury zmierzającej do uzyskania odszkodowania. Łódź, Bełchatów czy też Zduńska Wola to jedynie mały wycinek zasięgu naszej działalności na tym polu, gdyż w razie potrzeby współpracujemy z klientami z całej Polski.


Po co mi prawnik do uzyskania odszkodowania?

 

Pomoc ze strony adwokata dotycząca uzyskania przez klienta odszkodowania polega na zapewnieniu sprawiedliwej wypłaty jednorazowo przysługującej należności. Działając na rzecz naszych klientów z miasta Łódź jesteśmy w stanie doprowadzić do satysfakcjonującego końca sprawy pomiędzy klientem, a Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, osobami prawnymi oraz osobami fizycznymi. Wszystko to po to, aby podmioty uchylające się od uznania zasadności praw do zadośćuczynienia lub też zaniżające kwotę odszkodowania, zostały zmuszone do uznania racji klienta.

 

Jakich spraw podejmie się adwokat w zakresie odszkodowań?

 

Wśród specjalizacji naszej kancelarii adwokackiej z Łodzi dotyczących finalizacji procesu wypłaty odszkodowania na rzecz naszych klientów znajdują się roszczenia majątkowe i osobowe z zakresu szkód powstałych na skutek:

  • śmierci osoby bliskiej,
  • choroby zawodowej,
  • wypadku komunikacyjnego,
  • wypadku w pracy,
  • odpowiedzialności cywilnej (odszkodowania z zakresu OC pojazdu lub też np. skutków niekompetencji biura rachunkowego),
  • uszkodzenia pojazdów mechanicznych,
  • wypadku w miejscu publicznym zw. z zaniedbaniem właściciela posesji,
  • błędu w sztuce lekarskiej,
  • zniszczenia mienia związanego z utratą jego wartości rynkowej.

 

Wartością dodaną skorzystania z naszej pomocy jest nie tylko sprawne dochodzenie praw do pełnego odszkodowania, ale również zapewnienie klientowi finansowego zadośćuczynienia za fakt, iż proces ten musiał zostać przekazany w nasze ręce, by w/w zdarzenia znalazły sprawiedliwy finał. Właśnie dlatego uzyskaniem odszkodowania powinien zająć się profesjonalny prawnik.


Nasza kancelaria adwokacka z Łodzi jest w stanie podjąć się sprawy odszkodowania na każdym etapie jej rozwoju – od likwidacyjnego, aż po te toczące się na drodze sądowej.


Newsletter

Zapisz się do darmowej subskrybcji naszych wiadomości.


Wyświetl większą mapę
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Andrzej Śmigielski


ul. Piotrkowska 270 lok. 424,
90-361 Łódź
Tel. 42 244 50 25
Fax. 42 942 06 26
Tel. kom. 691 391 495
E-mail andrzej.smigielski@adwokatura.pl
Godziny: 09:00 - 19:00.

Filie kancelarii

ul. Dąbrowskiego 25,
98-220 Zduńska Wola

ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 14
(I piętro), 97-400 Bełchatów
Kancelaria Andrzej Śmigielski © Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2012